AUTODRÁHA V JABLONNÉM, ANEB VELKÁ CENA RC FLYING CLUBU FRÝDLANT

Náš člen klubu „Pepa“ nás pozval na sobotní odpoledne (28.1.2023) do jeho druhého domovského klubového zázemí a sice na autodráhu v Jablonném. V některých z nás se probudila touha si zasoutěžit a zajezdit si s „profi“ autíčky na pěkné kvalitní dlouhé dráze pro 4 závodní vozy. Pokud si pamatuji dráha má 27 metrů. Do Jablonného nakonec dorazila výprava třech aut. Na poslední chvíli se omluvil jeden z členů. I tak jsme vytvořili dvě skupiny po čtyřech členech.

Akce byla skvěle připravená a jak jsme brzy zjistili, Pepa do uskutečnění akce zapojil všechny generace své rodiny.

Původně jsem chtěl zveřejnit výsledky naší soutěže, ale myslím, že není podstatné, komu to na dráze šlo líp, či hůř. Faktem je, že jsme si sobotní odpoledne dokonale užili. Pro vlastní závod byl pozván i místní borec, který nám nastavil pravidla a spustil automatiku celé dráhy. Na závěr nám ukázal jízdu se svým závodním modelem a brzy jsme pochopili, že naše výkony byly hluboce pod jeho výkonem. Inu trénovat se musí všude.

Pepa nás velmi příjemně šokoval připraveným cateringem. Neskutečné dobroty připravené jeho dcerou a následně teplé občerstvení v podobě obrovského hrnce guláše, servírovaný Pepovou manželkou. Vše v prémiové kvalitě a v neskutečném množství. Ano i výslužku jsme si domů vezli.

Děkujeme Pepovi a celé jeho rodině za příjemně strávený den a zřejmě nebyl poslední, neboť někteří z nás cítí, že jsou schopni své výkony na dráze ještě zlepšit, i když někteří jistě myslí i na ty skvělé dobroty.

Máme co splácet a věříme že to Pepovi a jeho rodině aspoň nějak vynahradíme.