Členská schůze 3.1.2020

V pátek 3.1.2020 proběhla řádná členská schůze klubu. Místem setkání se již podruhé stala habartická tělocvična se svým plným zázemím. Schůze se účastnilo 13 členů z celkového počtu 15. Oba chybějící členové byli řádně omluveni. Členové si odsouhlasili stav účtu presentovaném předsedou klubu a hotovostní stav pokladny vedený pokladníkem klubu. Dále byl projednaný členský příspěvek a odsouhlasena účast na Frýdlantské akci MÚ – „Frýdlant se baví“. Samozřejmostí se již stala účast na habartickém a pertoltickém dni pro děti. Schůze se účastnil jako host starosta obce Habartice. Poděkoval nám za aktivní účast na MDD v Habarticích a přislíbil podporu i v roce 2020.
Dále schůze pokračovala létáním v hale a jedním letem ve tmě mimo halu. Členové klubu, co ještě neměli možnost si zalétat s halovým modelem, vyzkoušeli zapůjčené letadla a ocenili výhody a praktičnost tréninkového létání v hale. Zda rozšíří počet členů, co do haly dojíždí pravidelně, se ještě uvidí. Nezbytnou součástí schůze bylo i občerstvení, které se podobalo pohádkové větě : “ stoly se pod jídlem prohýbaly“. To co jsme již my ostatní neviděli byl úklid po schůzi a za jeho provedení patří poděkování Arnoštovi a Honzovi.
Věřím, že společné posezení, diskuze nad novými projekty, dala základ pro úspěšnou letovou sezónu roku 2020. Všem patří poděkování za účast, aktivní příspěvky a přátelskou atmosféru.
Zaznamenal : MS