Fotogalerie

 

Fotozáznam z povedené akce na počest narozenin člena klubu - Arnošta. Jedna z velmi zdařilých akcí a to nejen kvůli skvělému počasí.

Rok 2020 bude již navždy poznamenán omezeními spojenými s šířením nemoci Covid 19. I přez tuto velmi komplikovanou situaci se podařilo uspořádat našemu klubu již 9.Letecký den, který se konal v náhradním termínu. Jeho závěr v podobě "průtrže mračen" ukončil naší akci mnohem dříve, než bychom si přáli. Věříme, že LD 2020 byl i tak úspěšný a pro diváky atraktivní. Momenty z akce jsou zaznamenány v naší galerii.

Dne 29.6.2019 se uskutečnil již 8.Letecký den pořádaný naším klubem. Po dlouhé době nám vyšlo počasí na první termín. Věříme, že si navštěvníci akci užili, neboť dle hodnocení klubu byl letecký den jedním z nejlepších.

Dne 28.4.2018 jsme měli na letišti návštěvu. Možná, že přijel i nový Jágr, Hejduk, nebo Eliáš... kdo ví.... Podrobnější popis návštěvy v sekci Akce.

Neskutečné klimatické podmínky nám umožnily druhou sobotu v lednu uskutečnit odpolední létání na letišti. Účast členů byla vysoká, letové podmínky vynikající a nechyběl ani slušný catering. Ve vzduchu se objevil opraveny YAK Honzy a zaburácely i benzínové motory Aleše a Karla. Ve vzduchu se objevil i značně zaprášený Mosquito (jistě z bojových podmínek). Uvidíme co nám počasí připraví na další víkendy.

Počasí nám přálo a jak je vidět na úvodní fotce , někteří z nás se se svým modelem doslova mazlí!

Již v pořadí 6. Letecký den. Jako již tradičně akci podpořil i místní MÚ Frýdlant

Letecký den zaznamenán řadou fotografů.

Na tradičním zahájení letové halové sezóny nás děti velmi mile překvapily obrázky, které namalovaly pro naše piloty. Někteří z pilotů měli jistě i slzy v očích!

Potvrzeno- náš ambiciózní show pilot opět předvedl bravůrní víkend a přivedl přítomné dětské diváky a jejich milý doprovod k potlesku a bouřlivému povzbuzpvání. Stoupající kvalita pilotáže je však vidět na všech pilotech.

Michal předvedl nejen úžasně zpracovanou maketu Warhawku, ale i ukázkové lety a přistání.

Fotogalerie z leteckého dne vznikla za podpory pana Slawomira Banasika z Polska a Zbyňka Holečka

Ukázku skvělé pilotáže předvedl Tomáš se svým Tiger Mothem, za bočního větru průlety vedle novomanželů

Díky Alešovi se na našem letišti objevil Čmelák.