Zimní sezóna 2015 v hale zahájena

 Zimní sezóna 2015 v hale zahájena

Letošní halová sezóna v Habarticích začala kvůli svatební zábavě se zpožděním. Naši piloti na ni však byli řádně přichystaní. Jejich stroje z EPP byly buďto nové nebo po GO. Sezóna začala zostra přímo před diváky a to těmi nejnáročnějšími  –  před dětmi předškolního věku ze školky v Habarticích. Tato letecká událost už má svou tradici a tak se bavili jak piloti, tak děti se svými učitelkami. Létání se uskutečnilo již potřetí v řadě a u dětí se opět neslo ve velké oblibě. Naše vystupování totiž znají také z dětských dnů, které pořádají například hasiči, policie, záchranáři nebo celníci. Děti nám přinesly ukázat obrázky letadýlek na obloze i na zemi, které namalovaly. Všechny obrázky byly velice zdařilé a byla opravdu radost si je prohlížet.

Naši piloti ve složení Arnošt, Olda a Ivan zahájili své ukázkové a náročné předváděcí lety a opozdivší pilot Valda jejich vystoupení završil. Děti postupně při předvádění letecké akrobacie přicházely do varu, a proto bylo nutné v nejlepším přestat, neboť začalo hrozit zbourání haly od skandujících a rozdováděných dětí a také ručičky hodin už začaly naznačovat, že se blíží noc.

Završením těchto příjemných chvil bylo společné focení a také focení usměvavých dětí s letadly. K radosti všech zúčastněních se nikomu nic nestalo, a to ani érům, která prodělala důkladnou prohlídku od dětí. Věříme, že se jim tento příjemný večer vryje do paměti a třeba i podnítí jejich zájem o modelařinu. Už nyní se těšíme na příští setkání.

Díky všem .           Zaznamenal:Valda

Fota z akce ve fotogalerii

Video z akce na :                https://youtu.be/zuEVcvStjZM